Nieruchomości? Z nami to proste.

Zrozumiały język, praktyczne porady, czytelna forma i atrakcyjna oprawa. Nie musisz być deweloperem, żeby bezpiecznie nabyć mieszkanie. Wystarczy, że zamówisz kawę i otworzysz Nieruchomości Cafe.

22/02/2018
Czwartek
ROZGRZANY
RYNEK MIESZKAŃ

Wakacje w deweloperskich biurach sprzedaży to zazwyczaj czas temperowania ołówków, porządków w papierach oraz pasjansa. W ubiegłym roku, po raz pierwszy – za sprawą wysokiej sprzedaży – deweloperzy nie pojechali na urlop. Te wakacje zapowiadają się podobnie.27.07.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
NAJWIĘKSZY RYNEK KAMIENIC
W POLSCE

Pod Wawelem jest dziś 10 tys. kamienic, z tego tysiąc chronionych wpisem do rejestru zabytków. Co trzecie mieszkanie w mieście powstało ponad 60 lat temu, co sprawia, że Kraków jest dziś jedynym miastem w Polsce, w którym w tak dużym stopniu zachowała się przedwojenna tkanka mieszkaniowa.16.06.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
RAPORT Z RYNKU MIESZKAŃ
Z DRUGIEJ RĘKI

Rynek wtórny pikuje. Zanotował najniższe od 8 lat obroty. Powody? Rządowy program z dopłatami do nowych mieszkań oraz rosnąca konkurencyjności rynku deweloperskiego doprowadziły do tak słabych wyników sprzedaży w 2014 roku. Te same czynniki będą nadal osłabiały rynek mieszkań z drugiej ręki w 2015 roku.26.03.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
NIERUCHOMOŚCI
BIUROWE
NIERUCHOMOŚCI
MIESZKANIOWE
NIERUCHOMOŚCI
KOMERCYJNE


RYNEK / PORADNIK / TRENDY / VIDEO

Nieruchomoscicafe.pl to interaktywny przewodnik po rynku. Możesz mieć go zawsze ze sobą w telefonie i na tablecie. Z nim nie zginiesz w gąszczu ofert, dowiesz się, jak uzyskać wsparcie programów pomocowych, poznasz tajniki mechanizmów finansowych i rozszyfrujesz znaczenie kruczków prawnych.

Z nami dowiesz się więcej. To proste jak nieruchomoscicafe.pl

 

 

Masz pytania? Chciałbyś zamieścić swoją ofertę?
Bądź z nami w kontakcie !

kontakt@nieruchomoscicafe.pl