Nieruchomości? Z nami to proste.

Zrozumiały język, praktyczne porady, czytelna forma i atrakcyjna oprawa. Nie musisz być deweloperem, żeby bezpiecznie nabyć mieszkanie. Wystarczy, że zamówisz kawę i otworzysz Nieruchomości Cafe.

22/02/2018
Czwartek
FOKUS
NA KAZIMIERZ

Pół kuli ziemskiej zazdrości Krakowowi Kazimierza. W unikalny sposób zderza się tu patyna dawnej żydowskiej dzielnicy z nowymi trendami w sztuce, architekturze i kulinariach. Mieszkać tu? Z przyjemnością, choć drogo i wśród multikulturowej ciżby turystów.24.07.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
PRZYSTANEK
ZABŁOCIE

Jeśli szukać słów dobrze oddających czym jest Zabłocie, świetnie pasowałoby „start” i „up”. Nieprzypadkowo ta postprzemysłowa dzielnica jest zagłębiem startupowych pomysłów i setek niezależnych projektów. I wciąż kluczowym terenem pod biurowe i mieszkaniowe inwestycje.15.06.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
MODA NA
DĘBNIKI

Była już moda na Kazimierz, moda na Podgórze, Zabłocie czy Nową Hutę. Najnowszy hit wśród krakowskich dzielnic to zdecydowanie nadwiślańskie Dębniki.11.06.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
NIERUCHOMOŚCI
BIUROWE
NIERUCHOMOŚCI
MIESZKANIOWE
NIERUCHOMOŚCI
KOMERCYJNE


RYNEK / PORADNIK / TRENDY / VIDEO

Nieruchomoscicafe.pl to interaktywny przewodnik po rynku. Możesz mieć go zawsze ze sobą w telefonie i na tablecie. Z nim nie zginiesz w gąszczu ofert, dowiesz się, jak uzyskać wsparcie programów pomocowych, poznasz tajniki mechanizmów finansowych i rozszyfrujesz znaczenie kruczków prawnych.

Z nami dowiesz się więcej. To proste jak nieruchomoscicafe.pl

 

 

Masz pytania? Chciałbyś zamieścić swoją ofertę?
Bądź z nami w kontakcie !

kontakt@nieruchomoscicafe.pl