Nieruchomości? Z nami to proste.

Zrozumiały język, praktyczne porady, czytelna forma i atrakcyjna oprawa. Nie musisz być deweloperem, żeby bezpiecznie nabyć mieszkanie. Wystarczy, że zamówisz kawę i otworzysz Nieruchomości Cafe.

22/02/2018
Czwartek
ZAKUP KONTROLOWANY
5 ODCINEK

Jaka jest rola notariusza w procesie podpisania umowy deweloperskiej? Jakie dokumenty mają obowiązek przedstawić strony umowy? W jaki sposób zabezpieczone są pieniądze klienta decydującego się na podpisanie umowy deweloperskiej? Jak wygląda kwestia zabezpieczenia, w przypadku odstąpienia od umowy jednej ze stron? Kto dba, aby w umowie nie znalazły się klauzule niedozwolone przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta? 06.10.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
ZAKUP KONTROLOWANY
4 ODCINEK

Jakie zmiany w prawie i relacjach na linii klient – deweloper wprowadziła Ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego? Czym jest umowa rezerwacyjna i jaki jest jej okres obowiązywania? Co dzieje się z wpłaconą kaucją w przypadku wycofania się z umowy rezerwacyjnej w trakcie jej trwania? Kto pokrywa koszty zawarcia umowy deweloperskiej?   Odpowiedź na te pytania znajdziecie w przedostatnim odcinku  naszego cyklu „Zakup kontrolowany”.29.09.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
ZAKUP KONTROLOWANY
3 ODCINEK

Jakie czynniki kształtują ceny mieszkań w Krakowie? Jaka jest różnica między mieszkaniem zakupionym z rynku wtórnego a tym zakupionym na rynku pierwotnym? O czym należy pamiętać decydując się na zakup mieszkania? Odpowiedzi na te pytania szuka bohaterka kolejnego odcinka „Zakupu kontrolowanego”, która zdecydowała się na zakup własnego mieszknia.22.09.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
NIERUCHOMOŚCI
BIUROWE
NIERUCHOMOŚCI
MIESZKANIOWE
NIERUCHOMOŚCI
KOMERCYJNE


RYNEK / PORADNIK / TRENDY / VIDEO

Nieruchomoscicafe.pl to interaktywny przewodnik po rynku. Możesz mieć go zawsze ze sobą w telefonie i na tablecie. Z nim nie zginiesz w gąszczu ofert, dowiesz się, jak uzyskać wsparcie programów pomocowych, poznasz tajniki mechanizmów finansowych i rozszyfrujesz znaczenie kruczków prawnych.

Z nami dowiesz się więcej. To proste jak nieruchomoscicafe.pl

 

 

Masz pytania? Chciałbyś zamieścić swoją ofertę?
Bądź z nami w kontakcie !

kontakt@nieruchomoscicafe.pl