Nieruchomości? Z nami to proste.

Zrozumiały język, praktyczne porady, czytelna forma i atrakcyjna oprawa. Nie musisz być deweloperem, żeby bezpiecznie nabyć mieszkanie. Wystarczy, że zamówisz kawę i otworzysz Nieruchomości Cafe.

22/02/2018
Czwartek
ZDOLNI BUDUJĄ
ZDOLNOŚĆ

Nie tylko podwyżka poprawi zdolność kredytową. Wpływ na nią mają bowiem nie tylko zarobki, ale również inne zobowiązania. Kiedy będziecie starać się o kredyt hipoteczny bank prześwietli wszystkie Wasze obciążania: niezapłacone mandaty, rachunki czy zaległe alimenty.11.06.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
MIT OKREŚLA ŚWIADOMOŚĆ
CZYLI O MITACH W KREDYTACH

Czy w przekazywanych z ust do ust ludowych legendach na temat kredytów hipotecznych tkwi jakieś ziarno prawdy? Postanowiliśmy to sprawdzić, rozprawiając się z sześcioma mitami na ich temat. 03.02.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
MDM - 2015
KORZYSTNIEJSZY DLA RODZIN WIELODZIETNYCH

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wprowadziło zmiany w programie "Mieszkanie dla młodych", które mają ułatwić zaciąganie kredytów mieszkaniowych rodzinom wielodzietnym. Poszerzono również katalog mieszkań dostępnych w programie.28.01.2015r.
» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
NIERUCHOMOŚCI
BIUROWE
NIERUCHOMOŚCI
MIESZKANIOWE
NIERUCHOMOŚCI
KOMERCYJNE


RYNEK / PORADNIK / TRENDY / VIDEO

Nieruchomoscicafe.pl to interaktywny przewodnik po rynku. Możesz mieć go zawsze ze sobą w telefonie i na tablecie. Z nim nie zginiesz w gąszczu ofert, dowiesz się, jak uzyskać wsparcie programów pomocowych, poznasz tajniki mechanizmów finansowych i rozszyfrujesz znaczenie kruczków prawnych.

Z nami dowiesz się więcej. To proste jak nieruchomoscicafe.pl

 

 

Masz pytania? Chciałbyś zamieścić swoją ofertę?
Bądź z nami w kontakcie !

kontakt@nieruchomoscicafe.pl