Nieruchomości? Z nami to proste.

Zrozumiały język, praktyczne porady, czytelna forma i atrakcyjna oprawa. Nie musisz być deweloperem, żeby bezpiecznie nabyć mieszkanie. Wystarczy, że zamówisz kawę i otworzysz Nieruchomości Cafe.

22/02/2018
Czwartek

Autor cyklu: Fundacja Aktywnych Obywateli im. J. Dietla, Partner: Budimex SA. Realizacja: nieruchomoscafe.pl
ZAKUP KONTROLOWANY
1 ODCINEK

Mieszkanie? Z nami to proste. Informacje, wskazówki, porady ekspertów. Zakup kontrolowany, Twój przewodnik po rynku nieruchomości.» PRZECZYTAJ WIĘCEJ


NIERUCHOMOSCICAFE
O NAS

Nieruchomości? Z nami to proste.

Zrozumiały język, praktyczne porady, czytelna forma i atrakcyjna oprawa. Nie musisz być deweloperem, żeby bezpiecznie nabyć mieszkanie. Wystarczy, że zamówisz kawę i otworzysz Nieruchomości Cafe.» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
15.09.2015r.
ZAKUP KONTROLOWANY
2 ODCINEK

Mieszkanie? Z nami to proste. Informacje, wskazówki, porady ekspertów. Zakup kontrolowany, Twój przewodnik po rynku nieruchomości.

 

 

Dla wielu młodych ludzi pomoc rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych” stało się szansą na zakup własnego lokum. Jak skorzystać z oferty, gdzie szukać nieruchomości spełniających wymogi programu, na co zwrócić uwagę i co wiedzieć zanim podpiszemy umowę z bankiem lub deweloperem?

 

Jeśli kupić to tak aby nie stracić. Jak to zrobić? Nad tym zastanawiają się wszyscy, którzy zdecydowali się na własne mieszkanie. Z myślą o nich powstał cykl „Zakup kontrolowany”. A w nim rozmowy z ekspertami na temat rynku deweloperskiego, informacje jak czytać prospekty i podpowiedzi czym kierować się podczas poszukiwań mieszkania. W końcu praktyczne wskazówki jak skorzystać z dofinansowania w ramach rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Z nami zakup mieszkania będzie znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy.

 

Wyższa rata kredytu i krótszy czas spłaty czy wydłużony czas spłaty kredytu ale mniej odczuwalne raty? Która z opcji jest bardziej rozsądna i korzystna? Od czego zacząć  gdy chcemy kupić mieszkanie na kredyt? Na co się przygotować przy analizie kredytowej? Kto może liczyć na dopłatę z rządowego programu „mieszkanie dla Młodych”? Takie pytania zadaje sobie wielu z Was. Przed tym dylematem staje również bohaterka drugiego odcinka naszego cyklu „Zakup kontrolowany”. Zobacz jak sobie poradziła.

 

 

 

Już dziś zachęcamy też do obejrzenia pozostałych filmów instruktarzowych, które będą pojawiały się kolejno co tydzień. Z pewnością ułatwi Wam  to poruszanie się po rynku nieruchomości. Krok po kroku przeprowadzimy Was bowiem przez każdy kolejny etap związany z zakupem mieszkania.

 NIERUCHOMOŚCI
BIUROWE
NIERUCHOMOŚCI
MIESZKANIOWE
NIERUCHOMOŚCI
KOMERCYJNE


RYNEK / PORADNIK / TRENDY / VIDEO

Nieruchomoscicafe.pl to interaktywny przewodnik po rynku. Możesz mieć go zawsze ze sobą w telefonie i na tablecie. Z nim nie zginiesz w gąszczu ofert, dowiesz się, jak uzyskać wsparcie programów pomocowych, poznasz tajniki mechanizmów finansowych i rozszyfrujesz znaczenie kruczków prawnych.

Z nami dowiesz się więcej. To proste jak nieruchomoscicafe.pl

 

 

Masz pytania? Chciałbyś zamieścić swoją ofertę?
Bądź z nami w kontakcie !

kontakt@nieruchomoscicafe.pl