Nieruchomości? Z nami to proste.

Zrozumiały język, praktyczne porady, czytelna forma i atrakcyjna oprawa. Nie musisz być deweloperem, żeby bezpiecznie nabyć mieszkanie. Wystarczy, że zamówisz kawę i otworzysz Nieruchomości Cafe.

22/02/2018
Czwartek

Autor cyklu: Fundacja Aktywnych Obywateli im. J. Dietla, Partner: Budimex SA. Realizacja: nieruchomoscafe.pl
ZAKUP KONTROLOWANY
3 ODCINEK

Jakie czynniki kształtują ceny mieszkań w Krakowie? Jaka jest różnica między mieszkaniem zakupionym z rynku wtórnego a tym zakupionym na rynku pierwotnym? O czym należy pamiętać decydując się na zakup mieszkania? Odpowiedzi na te pytania szuka bohaterka kolejnego odcinka „Zakupu kontrolowanego”, która zdecydowała się na zakup własnego mieszknia.» PRZECZYTAJ WIĘCEJ


ZAKUP KONTROLOWANY
2 ODCINEK

Wyższa rata kredytu i krótszy czas spłaty czy wydłużony czas spłaty kredytu ale mniej odczuwalne raty? Która z opcji jest bardziej rozsądna i korzystna? Od czego zacząć  gdy chcemy kupić mieszkanie na kredyt? Takie pytania zadaje sobie wielu z Was. Przed tym dylematem staje również bohaterka drugiego odcinka naszego cyklu „Zakup kontrolowany”. Zobacz jak sobie poradziła.» PRZECZYTAJ WIĘCEJ
29.09.2015r.
ZAKUP KONTROLOWANY
4 ODCINEK

Mieszkanie? Z nami to proste. Informacje, wskazówki, porady ekspertów. Zakup kontrolowany, Twój przewodnik po rynku nieruchomości.

 

Dla wielu młodych ludzi pomoc rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych” stało się szansą na zakup własnego lokum. Jak skorzystać z oferty, gdzie szukać nieruchomości spełniających wymogi programu, na co zwrócić uwagę i co wiedzieć zanim podpiszemy umowę z bankiem lub deweloperem?

 

Jeśli kupić to tak aby nie stracić. Jak to zrobić? Nad tym zastanawiają się wszyscy, który zdecydowali się na własne mieszkanie. Z myślą o nich powstał cykl „Zakup kontrolowany”. A w nim rozmowy z ekspertami na temat rynku deweloperskiego, informacje jak czytać prospekty i podpowiedzi czym kierować się podczas poszukiwań mieszkania. W końcu praktyczne wskazówki jak skorzystać z dofinansowania w ramach rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Z nami zakup mieszkania będzie znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy.

 

Jakie zmiany w prawie i relacjach na linii klient – deweloper wprowadziła Ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego? Czym jest umowa rezerwacyjna i jaki jest jej okres obowiązywania? Co dzieje się z wpłaconą kaucją w przypadku wycofania się z umowy rezerwacyjnej w trakcie jej trwania? Kto pokrywa koszty zawarcia umowy deweloperskiej? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w przedostatnim odcinku  naszego cyklu „Zakup kontrolowany”.

 

 

Już dziś zachęcamy też do obejrzenia pozostałych filmów instruktarzowych, które będą pojawiały się kolejno co tydzień. Z pewnością ułatwi Wam  to poruszanie się po rynku nieruchomości. Krok po kroku przeprowadzimy Was bowiem przez każdy kolejny etap związany z zakupem mieszkania.

 NIERUCHOMOŚCI
BIUROWE
NIERUCHOMOŚCI
MIESZKANIOWE
NIERUCHOMOŚCI
KOMERCYJNE


RYNEK / PORADNIK / TRENDY / VIDEO

Nieruchomoscicafe.pl to interaktywny przewodnik po rynku. Możesz mieć go zawsze ze sobą w telefonie i na tablecie. Z nim nie zginiesz w gąszczu ofert, dowiesz się, jak uzyskać wsparcie programów pomocowych, poznasz tajniki mechanizmów finansowych i rozszyfrujesz znaczenie kruczków prawnych.

Z nami dowiesz się więcej. To proste jak nieruchomoscicafe.pl

 

 

Masz pytania? Chciałbyś zamieścić swoją ofertę?
Bądź z nami w kontakcie !

kontakt@nieruchomoscicafe.pl