Kiedy warto wybrać bidet 2w1, a kiedy deskę sedesową z bidetem?

Korzystanie z toalety powinno być wygodne i higieniczne. Niestety zwykły sedes nie zapewnia pełnego komfortu i dodatkowo należy pamiętać o jego częstym myciu. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest elektroniczna deska sedesowa z bidetem lub kompletny bidet 2w1, które z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne rozwiązanie.

Nowoczesne urządzenia sanitarne

Postęp technologiczny widoczny jest szczególnie w budownictwie mieszkaniowym. Wiele tradycyjnych rozwiązań zastępowanych jest przez nowoczesne urządzenia, które przyczyniają się do bardziej ekologicznego trybu życia i większej wygody. Dlatego w odpowiedzi na stale rosnące oczekiwania klientów firma Major&Maker opracowała inteligentne toalety oraz deski z funkcją bidetu. Dzięki temu codzienne korzystanie z urządzeń sanitarnych jest przyjemne i nie powoduje podrażnień okolic intymnych.

Bidet 2w1

Oferowany przez firmę Major&Maker bidet 2w1 składa się z miski toaletowej podwieszanej lub stojącej wyposażonej w zaawansowane funkcje bidetu. Jest to urządzenie kompletne, szczególnie polecane w nowych toaletach lub takich, w których wykonywany jest generalny remont. Produkt jest łatwy w montażu –  wymaga tylko podłączenia do źródła zimnej wody, przewodu elektrycznego oraz odpływu. Bidet ma zainstalowany system grzewczy, który zapewnia szybki dostęp do ciepłej wody z możliwością regulowania temperatury. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w wiele przydatnych funkcji, m.in. takich jak:

  • sterowanie przy użyciu pilota,
  • dwa niezależne strumieniami wody,
  • samoczyszczenie dyszy myjącej przed i po użyciu,
  • suszenie ciepłym powietrzem,
  • podgrzewania deski toaletowej.

Elektroniczna deska sedesowa z bidetem

A co w przypadku, gdy nie można zdemontować starego sedesu? Na szczęście i na to jest rozwiązanie. Producent posiada w sprzedaży deski z bidetem, które pasują do większości modeli misek dostępnych na rynku. Ich montaż jest bardzo łatwy i można go przeprowadzić samodzielnie, bez konieczności wzywania hydraulika. Deskę myjącą umieszcza się na misce toaletowej w miejscu zwykłej deski sedesowej, a następnie podłącza do wody i gniazdka elektrycznego. Urządzenie, mimo że jest zaawansowane technicznie, wyróżnia się prostotą obsługi a także intuicyjnym sterowaniem za pomocą pilota. Elektroniczna deska sedesowa z bidetem umożliwia skorzystanie z takich samych udogodnień, jakie zapewnia bidet 2w1. Przede wszystkim są to takie rozwiązania jak: podgrzewane siedzisko, regulowane strumienie wody, automatyczne czyszczenie dyszy czy suszenie ciepłym powietrzem.

Dodaj komentarz