Skup nieruchomości sposobem na ekspresowy dostęp do gotówki

Skup nieruchomości sposobem na ekspresowy dostęp do gotówki

Jak szybko uzyskać pieniądze ze sprzedaży nieruchomości? Oferując mieszkanie, dom lub lokal komercyjny na sprzedaż, na starcie należy liczyć się z kosztami, które pochłonie inwestowanie w poprawę stanu technicznego pomieszczeń. Sytuacja ta sprawia, że zamiast cieszyć się szybką sprzedażą i napływem potrzebnej gotówki, trzeba będzie zorganizować pieniądze na remont. Jak wybrnąć z kłopotów, gdy nie posiadamy środków na remont nieruchomości, a sytuacja życiowa zmusza nas do sprzedaży mieszkania lub domu? Ofert kupna brak, a pieniądze potrzebne natychmiast… Jedynym rozsądnym, a często również jedynym, możliwym rozwiązaniem problemu jest zgłoszenie się do firmy, która prowadzi skup nieruchomości za gotówkę.

Nieruchomość zadłużona? To nie problem

Skup nieruchomości za gotówkę to firma, która specjalizuje się w zakupie mieszkań, domów lub lokali usługowych szybko i za gotówkę, którą możesz mieć na koncie już w ciągu kilku dni od pierwszego spotkania z przedstawicielem firmy i wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę. Po zgłoszeniu telefonicznym lub przez internet rzeczoznawca bezpłatnie wyceni wartość nieruchomości oraz zaproponuje cenę. Skup nieruchomości, działający w największych (powyżej 50 tysięcy mieszkańców) miastach oferuje ceny niższe od tych, które można uzyskać sprzedając przez pośrednika lub osobiście. Zyskuje się przede wszystkim czas. Jak sprzedać zadłużone mieszkanie? Jeżeli nieruchomość obciążona jest hipoteką, posiada zadłużenie, wynikłe z zaległości w opłacaniu rachunków lub jest w złym stanie technicznym i wizualnym, z pewnością zostanie kupiona w skupie nieruchomości. Dla firmy skupującej są to problemy do rozwiązania. Skup nieruchomości za gotówkę, w zamian za szybką i bezproblemową transakcję, która ułatwi sprzedającemu dalszą realizację planów, proponuje niższą cenę niż nieruchomość rzeczywiście mogłaby osiągnąć. Z reguły jest to 80 – 90% wartości na rynku nieruchomości.

Gotówka na koncie w ciągu kilku dni

Gdy potrzebne są pieniądze ze sprzedaży nieruchomości, dzięki skupowi można cieszyć się nimi w ciągu kilku dni od zgłoszenia internetowego lub telefonicznego. Dzięki możliwości sprzedaży nieruchomości, obciążonych zaległościami finansowymi lub skomplikowaną sytuacją prawną, sprzedający może uniknąć zawiłych formalności prawnych w przypadku osobistej sprzedaży osobie prywatnej. Unikając pośrednictwa biura nieruchomości, niwelowana jest kwestia prowizji za sprzedaż. Podliczając koszty, jakie generuje oferta nieruchomości na sprzedaż oraz niepewność długości okresu oczekiwania na nabywcę, skup nieruchomości za gotówkę to rozsądne wyjście z sytuacji, a przede wszystkim szybki dostęp do gotówki ze sprzedaży.

3 Comments

Dodaj komentarz