Weź faceta na randkę!

Weź faceta na randkę!

Zwykle mówi się o tym, że to mężczyzna powinien zaskakiwać i nieustannie zabierać swoją ukochaną w coraz to nowe miejsca. Nie można przeczyć, że dobrze byłoby gdyby tak robił, z czym z pewnością zgodzą się wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Czy jednak tylko on powinien Cię zaskakiwać? Oczywiście, że nie! Jak rozkochać w sobie faceta ? Nawet swojego?

Pokaż czasem swojemu facetowi, że też wiesz co sprawi mu radość i zaskocz go zabierając w jedno z zaproponowanych miejsc. Zaznaczmy przy tym, iż są to jedynie propozycje, które spodobają się większości a NIE każdemu mężczyźnie. Tutaj niestety to już nie kto inny, tylko Ty musisz wiedzieć co kręci a co znudzi Twojego wybranka! Oto propozycja 3 miejsc!

Mecz

Mężczyźni kochają sport. Oglądać. Jeżeli Twojego faceta słowa: “Liga mistrzów” czy “Ekstraklasa” wprawiają w stan euforii – mecz okaże się strzałem w dziesiątkę. Nie musisz oczywiście kupować drogich biletów na zagraniczne spotkania. Idealny okaże się bilet na spotkanie ulubionej, lokalnej drużyny(tylko nie pomyl klubów!). Zakładamy przy tym, że Twój mężczyzna nie ma karty kibica i wykupionego karnetu, ale woli oglądać spotkanie przed telewizorem. Wtedy bilet na spotkanie okaże się świetną alternatywą. Tylko mała rada. Nawet jeżeli nie jesteś fanką sportu, spróbuj udawać zaciekawioną i podekscytowaną. Zresztą nawet gdyby zdarzyło Ci się usnąć on pewnie będzie zbyt zajęty oglądaniem rozgrywek…

Strzelnica

Pomijając zagorzałych pacyfistów, można śmiało powiedzieć, że mężczyźni uwielbiają broń. Możesz być przeciwnikiem wszelkiej przemocy, ale warto przekonać się, że strzelanie do tarczy może być znakomitą frajdą. Zarówno dla niego, jak i dla Ciebie! Nie dość, że Twój wybranek będzie wniebowzięty mając okazję postrzelać z ulubionego karabinu, który pomoże poczuć mu się jak bohater gry komputerowej lub filmu akcji, to jeszcze będzie mógł pokazać swojej ukochanej kobiecie swoją siłę i sprawność. Brzmi to dość dziwnie, ale wielu z nich naprawdę to lubi. Przy odpowiednim nastawieniu zabawa dla Was dwojga gwarantowana!

Kino

Pomysł może niezbyt oryginalny ale w wielu przypadkach niezastąpiony. Tutaj oczywiście kluczowy może okazać się wybór filmu. Nie chodzi o to abyście poszli na kolejną komedię romantyczną. Wybierz film, który będzie oglądał z zapartym tchem. Może być film akcji, mrożący krew w żyłach thriller lub horror. Poczytaj w internecie, zapytaj jego kumpla albo sama “wybadaj” na co Twój ukochany chciałby pójść. Obudźcie w sobie kinomanów i bawcie się dobrze!

Podsumowanie

To tylko niektóre przykłady randek, na które możesz zabrać swojego faceta. Pamiętaj aby okazywać mu żywe zainteresowanie tym co robicie, a z pewnością udane wyjście zbliży Was do siebie jeszcze bardziej!

Dodaj komentarz