Męskie zegarki w Polskich sklepach

W ofercie zegarków męskich dostępnych w polskich sklepach przebierać możemy kierując się najróżniejszymi kryteriami ? wyglądem bransolety, rodzajem mechanizmu, dostępnymi funkcjami itd. Jeżeli zaś szukając zegarka skupiacie się przede wszystkim na prostocie, elegancji i wygodzie użytkowania, niewątpliwie powinniście zapoznać się z kolekcją marki Adriatica. Bogactwo prezentowanych tu modeli sprawia, że z całą pewnością każdy miłośnik klasycznych produktów znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Ten klasyczny, prosty zegarek składa się z paska z delikatnej skóry cielęcej w kolorze brązowym oraz złotej, prostokątnej koperty wykonanej ze stali szlachetnej. Również tarcza tego modelu jest w kolorze złota, na niej zaś widnieją trzy wskazówki oraz znaczniki godzin. Jedynie godziny szóstą i dwunastą producent zdecydował się wyróżnić, zaznaczając je pod postacią cyfry rzymskiej. To jednak, co czyni ten model wyjątkowym to nietypowy datownik ukazujący miesiąc, dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia. Dane te ukazywane są na tarczy zegarka w postaci wskazań na trzech osobnych, małych tarczach odróżniających się od reszty zegarka białym kolorem. Rozwiązanie takie poza swoją funkcjonalnością nadaje zegarkowi oryginalny wygląd i intrygujący charakter.

W modelu tym zastosowany został mechanizm kwarcowy, który gwarantuje precyzyjne i dokładne odmierzanie czasu. Również tarcza zegarka została dobrze zabezpieczona poprzez wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia szkiełko mechaniczne. W przypadku tego modelu należy jednak uważać na kontakt z wodą, choć zegarek odporny jest na zachlapania, zdecydowanie nie nadaje się do pływania lub długiej, odprężającej kąpieli.