Dobór odpowiedniego stroju kąpielowego

Dobór odpowiedniego stroju kąpielowego to nie lada zadanie dla każdej kobiety, które wybrała się w tym celu do sklepu lub też siedząc przed ekranem komputera, próbuje upolować coś pięknego dla siebie. Strój kąpielowy odkrywa nasze ciało w miejscach, których się na co dzień wstydzimy, dlatego warto rozważnie podjąć decyzję w sprawie kupna stroju. Nie jest łatwo dobrać odpowiedni stój, szczególnie, że nasze ciało często nie wygląda jak ciało typowej modelki, prezentującej kostiumy kąpielowe. Po pierwsze problemy mają zarówno osoby szczupłe jak i grubsze, zarówno posiadaczki dużego biustu jak i panie, które nie mogą się pochwalić zbyt wielkim biustem.

Informacje dla pań, które nie radzą sobie z takimi problemami, znajdują się na licznych portalach poświęconych modzie. Tematem tego artykułu będą inne mankamenty urody, z którymi pragniemy walczyć. Wśród nich wymienić można po prostu dużą tuszę czyli noszenie rozmiaru XL. Takie kobiece kształty to spory atut w oczach wielu mężczyzn, dlatego nie ma powodów do wstydu i skrępowania. Warto dobrze bawić się na plaży. Dla takich pań proponujemy strój jednoczęściowy, w którym stanik będzie wyposażony w fiszbiny. Należy także unikać zbyt dużego dekoltu. Warto zainwestować raczej w ciemną kolorystykę, pionowe paski oraz geometryczne wzory. Nie warto nosić dużych wzorów, bo one podkreślają wielkość naszych poszczególnych części ciała, a także należy zrezygnować z falbanek. Podsumowując dla takich pań konieczne jest ograniczenie ilości wzorów, przede wszystkich tych większych, które mogą podkreślić te miejsca na naszym ciele, które chcielibyśmy ukryć. Strój jest ważną częścią naszego wakacyjnego bagażu, warto wydać trochę więcej, aby cieszyć się pobytem na plaży.

Kostiumy kąpielowe powinny być przede wszystkim modne, ale także podkreślające naturalne walory naszej sylwetki. Dla kobiet, które chcą ukryć rozmiary swojego ciała poleca się strój maksymalnie zakrywający sylwetkę. W takim ubraniu z pewnością każda kobieta, która ma trochę więcej kilogramów będzie czuła się pewnie.

Dodaj komentarz