Przegląd popularnych kotłów Viessmann rok 2021

Przegląd popularnych kotłów Viessmann rok 2021

Każdy, kto mieszka w domu jednorodzinnym, dokładnie zdaje sobie sprawę z tego, że jednymi z największych kosztów, związanymi z użytkowaniem domu, jest ogrzewanie. Wybór urządzeń służących do efektywnego i jednocześnie ekonomicznego ogrzewania wcale nie jest tak duży, jak mogłoby się wydawać. Eksperci z branży podkreślają, że jednymi z lepszych są kotły kondensacyjne Viessmann, które to cieszą się dobrymi opiniami od pokoleń. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat, a także poznać nowości z roku 2021 – zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem!

Postaw na kotły kondensacyjne Viessmann!

Wybierając kocioł, zdecydowanie lepiej jest postawić na kocioł kondensacyjny Viessman, niż zwykły gazowy! Mają one po prostu dużo większą sprawność od tradycyjnych. Pozyskują dodatkowe ciepło, odzyskując energię ze spalin. Kocioł Viessmann jest więc w stanie wytworzyć dużo więcej ciepła, przy niższym zużyciu paliwa. Eksperci podkreślają, że sprawność kotłów kondensacyjnych może wynosić nawet 109%!

Oczywiście samych kotłów kondensacyjnych na rynku jest wiele. Tymi, które wyróżniają się efektywnością oraz ekonomicznością, są kotły kondensacyjne Vitodens Viessmann. Natomiast do modelu, który jest jednym z częściej wybieranych zalicza się Vitodens 100-W. Kocioł ten jest urządzeniem kompaktowych, tym samym nie zajmuje dużo miejsca w kotłowni czy np. w kuchni. Ze względu na swój nowoczesny design sprawdzi się także w pomieszczeniach otwartych i nie będzie miał negatywnego wpływu na ich estetykę.

Kocioł kondensacyjny godny polecenia – Vitodens 100-W!

Kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W jest produktem niezwykle popularnym nie bez powodów. Model ten bowiem jest kotłem, który ze względu na swoje parametry techniczne jest idealnie dopasowany nie tylko do aktualnych wymogów, ale przygotowany na zmiany dotyczące ogrzewania domów, które są zapowiadane już na następne lata.

Kocioł Vitodens 100-W wyposażony jest w specjalną technikę, dzięki której możliwe jest wykorzystanie mieszanin gazu ziemnego z wodorem. Warto wspomnieć o tym, że kotły Vitodens mogą już dziś pracować z 20 – procentową domieszką wodoru. Osoby, które zdecydują się na zakup kotłów kondensacyjnych Viessman Vitodens 100-W, będą idealnie przygotowani na wymogi, które niesie z sobą przyszłość.

kotły kondensacyjne

Uniwersalny sposób ogrzewania – Vitodens 200-W

Mówiąc o kotłach Vitodens 200-W warto wspomnieć o ich designu i o tym, że wyświetlacz został zaprojektowany w taki sposób, by było można łatwo go przestawić. Dzięki możliwości przestawienia wyświetlacza w górę można dopasować go w taki sposób, by był na poziomie oczu.

W kotle Vitodens 200-W zastosowano Lambdę Pro Plus. Automatyczne kontrolowanie jakości procesu spalania kompensuje wahania gazu, dzięki temu możliwy jest wydłużenie cyklów obowiązkowych przeglądów kominiarskich, nawet do 3 lat. Dzięki zastosowanej Lambda Pro Plus w kotłach kondensacyjnych 200-W można zachować niskie koszty utrzymania kotła, oraz stale wysoką efektywność energetyczną.

Gdzie kupić korzystnie kotły kondensacyjne Vitodens?

Jest wiele miejsc, w których otrzymać można oryginalne kotły Vitodens. Nie wszędzie jednak ceny za nie są przystępne. Z tego właśnie względu warto jest skorzystać z oferty hurtowni hydraulicznej z Bydgoszczy Proterm. To właśnie tam kotły Vitodens 200-W oraz Vitodens 100-W znajdują się w atrakcyjnych i niezwykle konkurencyjnych cenach. Poza tym w tym sklepie hydraulicznym online liczyć można na fachowe doradztwo, atrakcyjne rabatowanie i niskie koszty transportu!

Dodaj komentarz