Drzwi loftowe od producenta – 4 fakty, które warto znać

Drzwi loftowe od producenta – 4 fakty, które warto znać

Drzwi loftowe to element aranżacyjny, który szturmem wdarł się na prywatne salony i do przestrzeni komercyjnych. Nic w tym dziwnego, produkt ten doskonale wpisuje się w ultramodny styl industrialny, a przy tym jest niezwykle praktyczny. Chcesz odświeżyć wygląd mieszkania lub zastanawiasz się nad systemami w nowo powstającym lokalu usługowym? Poznaj fakty o drzwiach loftowych od producenta.

1. Szkło w drzwiach loftowych od producenta jest bezpieczne

Wiele osób zupełnie niesłusznie wciąż obawia się dodatków i systemów do wnętrz wykonanych ze szkła. Warto podkreślić, że drzwi loftowe od producenta wyposażone są w szkło hartowane. Dodatkowo, wiodące marki używają do produkcji drzwi tafli klejonych, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nawet w przypadku naruszenia konstrukcji lub pęknięcia tworzywa – szkło nie rozbije się na ostre fragmenty, tylko pozostanie w ryzach przyklejone do specjalnej folii.

2. Wszechstronne zastosowanie drzwi loftowych od producenta

Drzwi loftowe od producenta mogą występować w wariantach o różnorakich funkcjonalnościach, wśród najpopularniejszych modułów warto wymienić m.in.:

  • ścianki działowe,
  • drzwi przesuwne,
  • drzwi rozwierane,
  • drzwi typu pivot (czyli połączone ze sobą dwa pojedyncze skrzydła),
  • przepierzenia.

3. Drzwi loftowe od producenta służą w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych

Drzwi loftowe od producenta dzięki szerokiemu spektrum zastosowań są chętnie wykorzystywane zarówno przez właścicieli prywatnych nieruchomości, jak i w przestrzeniach komercyjnych czy biurach. Element ten może służyć za wydzielenie strefy sypialnianej i salonowej w niewielkim mieszkaniu, zapewnić nieco prywatności pracownikom funkcjonującym w biurze typu open space czy pomóc stworzyć klimatyczne, przytulne wrażenie na sali restauracyjnej.

Warto nadmienić, że drzwi mogą być wzbogacone o szyby pochłaniające dźwięki, które jeszcze lepiej poradzą sobie z zadaniem zwiększenia prywatności i komfortu w pomieszczeniu.

4. Drzwi loftowe od producenta odznaczają się łatwym montażem

Montaż drzwi loftowych od producenta jest stosunkowo łatwy i szybki, należy jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

  1. Na etapie budowlanym należy zadbać o wzmocnienie ścianek i nadproży,
  2. Otwór drzwiowy pod przewidziane drzwi musi być dokładnie zmierzony, po pracach wykończeniowych, czyli wyszpachlowaniu ścian, położeniu podłóg oraz listew przypodłogowych, a także innych elementów, które mogłyby kolidować z konstrukcją,
  3. Ważne jest wypoziomowanie ram drzwi przed ich przykręceniem.

Drzwi loftowe od producenta Icon Concept – jakość, na którą zasługujesz

Szukasz drzwi loftowych od producenta? Sięgnij po ofertę Icon Concept. Marka dysponuje wieloma oryginalnymi wzorami drzwi loftowych, co pozwoli wyróżnić przestrzeń komercyjną na tle konkurencyjnych lokali, a także sprostać wyszukanym gustom klientów prywatnych.

Warto zaznaczyć, że Icon Concept w sposób całościowy zajmuje się każdym zamówieniem – od stworzenia projektu koncepcyjnego, przez produkcję elementów aranżacyjnych aż po dokładny i solidny montaż w miejscu docelowym. Już dziś wejdź na stronę firmy, zapoznaj się z dotychczasowymi realizacjami i zamów drzwi loftowe od producenta – dokładnie takie, o jakich marzysz.

Dodaj komentarz