Czy warto kupić deskę sedesową myjącą?

Czy warto kupić deskę sedesową myjącą?

Toaleta to miejsce, które powinno być utrzymane w wyjątkowej czystości. Na zwykłych urządzeniach sanitarnych szybko gromadzi brud oraz groźne dla zdrowia drobnoustroje. Dlatego warto postawić na zaawansowane rozwiązania technologiczne, które nie są nie tylko praktyczne i wygodne, ale przede wszystkim przyjazne dla zdrowia oraz środowiska. Oferowana przez firmę Major&Maker deska bidetowa na sedes coraz częściej wybierana jest przez klientów i z powodzeniem zastępuje zwykłe deski toaletowe.

Prosty montaż i łatwa obsługa

Jedną z głównych zalet deski bidetowej jest prosty montaż, nie wymagający stosowania specjalistycznych narzędzi. Wystarczy tylko zdemontować starą deskę, a potem przy użyciu wkrętaka przymocować nową. Następnie trzeba jeszcze ją podłączyć do źródła zimnej wody i gniazdka elektrycznego. Deska sedesowa myjąca pasuje do większości popularnych muszli klozetowych, które można kupić w sklepach.

Mimo że elektroniczna deska ma wiele zaawansowanych funkcji, jest bardzo prosta w obsłudze. Wygodne oraz intuicyjne sterowanie możliwe jest przy użyciu pilota, a także za pomocą panelu znajdującego się z boku urządzenia. Dodatkowo deska bidetowa na sedes ma wbudowany system grzewczy z możliwością regulacji temperatury oraz ciśnienia wody. Ciekawym udogodnieniem jest również podgrzewane siedzisko, które zapewnia pełen komfort podczas spełniania potrzeb fizjologicznych. Z kolei funkcja suszenia ciepłym powietrzem pozwala na zrezygnowanie z używania papieru toaletowego. Za komfort użytkowania odpowiada również wbudowany filtr węglowy, który pochłania nieprzyjemne zapachy.

Zalety bidetu

Kupując deskę myjącą, w łatwy i szybki sposób zwykły sedes można zamienić w bidet 2w1, który umożliwia nie tylko spełnianie potrzeb fizjologicznych, ale również podmywanie okolic intymnych. Jest to bardzo praktyczne urządzenie ułatwiające utrzymanie higieny i przyjazne dla środowiska. Zużywa bardzo mało wody, która jest podgrzewana tylko wtedy, gdy ktoś korzysta z bidetu. Proponowana deska sedesowa myjąca jest stosunkowo tania, a daje wiele korzyści. Ponadto jej zamontowanie w żaden sposób nie narusza wystroju toalety.

Rozwiązanie to polecane jest każdemu, komu zależy za zachowaniu higieny, a w szczególności osobom starszym lub mającym problemy z poruszaniem się. W wygodny, bez niepotrzebnych barier, sposób mogą oni skorzystać z toalety. Warto również podkreślić, że dysze myjące posiadają funkcję samoczyszczenia, co dodatkowo zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków.

Dodaj komentarz