Groen Konstancin: inwestycja w przyszłość

Groen Konstancin: inwestycja w przyszłość

Konstancin-Jeziorno jest miejscem niezwykłym. Inwestycja w Konstancinie Groen Konstancin nie bez powodu powstała w tej właśnie miejscowości. Jego wyjątkowy charakter i lokalizacja sprawiają, że osiedle Groen Konstancin jest miejscem niezwykle dogodnym do życia. Czym jest Groen Konstancin, gdzie się znajduje i dlaczego warto zastanowić się nad wyborem jednego z dostępnych lokali mieszkaniowych? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule!

Lokalizacja: gdzie znajdziemy Groen Konstancin?

Osiedle mieszkaniowe Groen Konstancin powstaje, jak sama nazwa wskazuje, w Konstancinie-Jeziornie. Umiejscowienie osiedla jest niezwykle dogodne. Obok leży Ogród Botaniczny PAN, a także Park Kultury w miejscowości Powsin. Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby w pełni korzystać z nowoczesnych rozwiązań sztuki architektonicznej oraz budowlanej, a wokół niego jest mnóstwo zieleni, w tym Las Kabacki. Osiedle leży bardzo blisko stolicy, więc dla osób, które lubią mieszkań przy dużym mieście, lokalizacja Groen Konstancin okaże się niezwykle atrakcyjna.

Typ osiedla

Osiedle budowane jest przez przedsiębiorstwo Ghelamco. Firma ta tworzy budynki o charakterze bliźniaczym, same lokale mieszkaniowe to oczywiście przestrzeń jednorodzinna. Pierwszy etap budowy obejmie 48 lokali, kolejne mają doprowadzić do powstania aż 160.

Każdy z budynków odznacza się niesamowicie nowoczesną architekturą. Projektanci pomyśleli więc o każdym detalu w taki sposób, by budynki nie tylko pełniły funkcje użytkowe, ale by wywoływały w mieszkańcach i ich gościach pozytywne doznania estetyczne.

Dla każdego, kto ceni sobie spokój, kontakt z naturą i dogodną lokalizację, Groen Konstancin okaże się strzałem w dziesiątkę. Osiedle blisko dużego miasta, ale pozbawione jego zgiełku, pędu oraz tłumu. To tutaj będzie można odpocząć po dniu pełnym pracy i wrażeń. To właśnie w Groen Konstancin będzie można zbudować swoje miejsce, w którym odnajdziemy szczęście, spokój, radość i wszystko to, czego człowiek potrzebuje od miejsca, które nazywa domem.

Dodaj komentarz