Bliskie Piaseczno: mieszkania, w których znajdziesz swoje miejsce!

Bliskie Piaseczno: mieszkania, w których znajdziesz swoje miejsce!

W Piasecznie powstaje duża inwestycja belgijskiej firmy deweloperskiej Ghelamco. Jaka to inwestycja? Mowa oczywiście o inwestycji Bliskie Piaseczno, w której znajdziemy nie tylko mieszkania. To kompleks pełniący również funkcję centrum handlowo-usługowego oraz wypoczynkowego, w którym wytchnienie może znaleźć każdy. Miasto jest, trzeba dodać, położone blisko stolicy, do której bardzo szybko dotrzemy samochodem lub pociągiem. Tak dogodna lokalizacja sprawia, że Bliskie Piaseczno i jego mieszkania są bardzo atrakcyjną ofertą dla wielu osób szukający własnego miejsca na Mazowszu.

Bliskie Piaseczno: położenie

Bliskie Piaseczno jest osiedlem mieszkaniowym, które znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji. Wystarczy, że poświęcimy pięć minut na dojechanie do stacji PKP Piaseczno, a pociąg w dwadzieścia minut zabierze nas na warszawski Służewiec. Do Warszawy samochodem dojedziemy zaś w nieco ponad trzydzieści minut.

Samo Piaseczno oferuje swoim mieszkańcom bardzo wiele: centrum handlowe znajduje się w bardzo bliskim położeniu od inwestycji, wokół są dobre szkoły i przedszkola, a także mnóstwo miejsc, w których można aktywnie spędzać czas.

Bliskie Piaseczno: mieszkania

Bliskie Piaseczno oferuje potencjalnym mieszkańcom mieszkania, których powierzchnia wynosi od 36 do 76 metrów kwadratowych. Każde z mieszkań wyposażone zostało w osobną, widną kuchnię, która pozostaje taką przez cały dzień, w nocy zaś jest równie widna ze względu na odpowiednie doświetlenie.

W każdym mieszkaniu znajdziemy balkon, taras albo loggię, które dają mieszkańcom okazję do wyjścia na zewnątrz bez opuszczania mieszkania. Jest to szczególnie istotne w ciepłe wiosenne i letnie dni, kiedy można wyjść na balkon i delektować się przepiękną pogodą.

Kompleks jest również wyposażony w zielone dziedzińce wypoczynkowe, a także miejsca na samochody w postaci garażów, które znajdują się we wnętrzu inwestycji Bliskie Piaseczno.

Czy jest więc inwestycja Bliskie Piaseczno inwestycją, która posłuży potencjalnemu nabywcy mieszkania na lata? Niewątpliwie!

Dodaj komentarz