Naklejki i okleiny na drzwi – świetny sposób aby dać drzwiom drugie życie

Naklejki i okleiny na drzwi – świetny sposób aby dać drzwiom drugie życie

Drzwi do pomieszczenia odpowiadają za pierwsze wrażenie gościa i wskazują, czego można się będzie spodziewać w środku. Warto więc, aby dobrze się prezentowały. Coraz częściej wykorzystuje się je nie tylko do stworzenia dobrego wrażenia, ale wręcz olśnienia innych osób, więc poza tradycyjnymi rozwiązaniami coraz częściej spotyka się także drzwi zwracające na siebie uwagę.

Twoje drzwi mają już swoje lata, ale nie chcesz lub nie możesz ich jeszcze wymienić? Może wciąż wyglądają dobrze, ale mimo wszystko marzy Ci się zmiana? Naklejki i okleiny na drzwi to rozwiązanie dla Ciebie! Poniżej dokładnie wyjaśnimy, jak przebiega ich montaż i czym się one charakteryzują.

Łatwe w montażu naklejki i okleiny na drzwi

Współczesne naklejki i okleiny na drzwi są samoprzylepne. W praktyce oznacza to oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nie trzeba na przykład dokupować do nich specjalnego kleju. Wystarczy przykleić je na całej długości drzwi tak, jak zrobilibyśmy to ze zwykłą naklejką. W razie, gdybyśmy w przyszłości chcieli zmienić naklejkę na inną bądź powrócić do oryginalnego wyglądu drzwi, możemy po prostu ją odkleić.

Cały proces jest bardzo szybki i prosty. Nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi czy innego wyposażenia. Warto zwrócić uwagę na fakt, że naklejki i okleiny są sprzedawane w różnych wymiarach (konkretnie chodzi tutaj o ich szerokość), dlatego też przed zakupem powinniśmy wymierzyć nasze drzwi, aby wiedzieć, który produkt będzie prawidłowy.

Naklejki wykonane są z wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu same nie odchodzą od drzwi i nie ścierają się. Można więc mieć pewność, że mimo upływającego czasu drzwi nadal będą wyglądały olśniewająco.

Wiele wzorów do wyboru

Chociaż na rynku dostępne jest wiele różnych modeli drzwi, nie da się ukryć, że wiele z nich jest do siebie bardzo podobne. Jeśli chcemy się czymś wyróżnić, dobrą opcją są właśnie naklejki i okleiny na drzwi. Mamy do wyboru dosłownie setki różnorodnych modeli, wśród których każdy powinien być w stanie znaleźć taki, który będzie odpowiadał jego gustowi (i wystrojowi mieszkania lub domu, w którym ma się on znaleźć).

Niektóre z nich inspirowane są prawdziwymi miejscami. Mogą tworzyć efekt “wchodzenia” w ruiny, puszczę czy też wąską uliczkę. Jest też wiele naklejek z wzorami geometrycznymi czy ogółem abstrakcyjnymi, a także spora ilość wzorów bardziej stonowanych, które można wykorzystywać do subtelnego zakrywania niedoskonałości w drzwiach. Popularnością cieszą się niezmiennie również motywy roślinne oraz zwierzęce. Jak widać, zdecydowanie jest w czym wybierać.

Dodaj komentarz