Przyjęcie weselne

Przyjęcie weselne

Jeśli zastanawiasz się nad zorganizowaniem przyjęcia w ogrodzie, możesz się zastanawiać, czy jest to warte całego wysiłku. Oto kilka pytań i odpowiedzi, które mogą pomóc w podjęciu decyzji.

Jakie są korzyści?

To świetny sposób, aby zebrać sąsiadów i cieszyć się wzajemnym towarzystwem. Daje również możliwość pochwalenia się swoim ogrodem i poznania nowych osób, które być może nigdy wcześniej Cię nie odwiedziły.

Komu by się to spodobało?

Kto nie lubi spotykać się z przyjaciółmi i sąsiadami przy dobrym jedzeniu, muzyce na żywo, grach dla dzieci i dorosłych oraz ciekawych rozmowach?

Kiedy najlepiej urządzić garden party?

Miejsce zamieszkania określi najlepszy czas na zorganizowanie przyjęcia w ogrodzie. Jeśli mieszkasz w regionie, w którym zimą jest zimno, dobrym wyborem będzie luty lub marzec. Jeśli mieszkasz w okolicy, w której nie jest zbyt zimno, dobrym wyborem będzie późna wiosna lub wczesne lato.

Gdzie powinno się odbyć?

Twój ogród to najbardziej oczywiste miejsce. Możesz rozważyć wynajęcie pawilonu w lokalnym parku, jeśli w Twoim ogrodzie nie ma wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Jeśli masz naprawdę duży ogród, to warto rozważyć wynajęcie sali w lokalnym liceum, a nawet całego hotelu.

Co należy podać?

Musisz zdecydować, jaki posiłek zaserwujesz na swoim garden party i kiedy się ono odbędzie. Możesz to zlecić profesjonalnej firmie specjalizującej się w cateringu na przyjęcia lub możesz wynająć profesjonalnego szefa kuchni, który ugotuje dla Ciebie jedzenie. Inną opcją jest zorganizowanie przyjęcia, na którym każdy przynosi swoje ulubione danie, aby podzielić się nim z grupą.

Jeśli organizujesz letnie przyjęcie w ogrodzie, dobrym wyborem będą zimne sałatki, gorące zupy i przekąski.

Jaką pomoc zorganizować?

Możesz zatrudnić kogoś, kto zajmie się ustawianiem stołów, przygotowywaniem jedzenia i sprzątaniem po imprezie. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się sobą i swoimi gośćmi. Jeśli masz dzieci, które są wystarczająco duże, aby pomóc, możesz im na to pozwolić.

Co należy zrobić, aby się przygotować?

Kiedy już zdecydujesz, jakiego rodzaju przyjęcie chcesz urządzić i ile osób pomieści miejsce, będziesz musiał zacząć przygotowywać się do wydarzenia. Jeśli organizujesz duże przyjęcie w ogrodzie, możesz zbudować dodatkowe stoły lub wypożyczyć je w lokalnej dzielnicy parkowej. Możesz również zatrudnić kogoś do pomocy przy ustawianiu krzeseł i innych przedmiotów, które będą potrzebne do celów gastronomicznych. Będziesz musiał zdecydować, jaki rodzaj muzyki chcesz odtwarzać w tle, a także gry, które mogą być odtwarzane podczas wydarzenia. Jeśli urządzasz letnie garden party, będziesz musiał również zastanowić się, jakie rodzaje roślin i kwiatów należy posadzić w Twoim ogrodzie, aby były na tyle duże, aby można je było przyciąć do aranżacji lub bukietów.

Czego potrzebujesz?

Będziesz potrzebować stołu i krzeseł dla siebie i swoich gości, aby usiąść podczas spotkań towarzyskich. Możesz również chcieć jakiś stół z jedzeniem lub stół w formie bufetu, na którym goście mogą spożywać posiłki. Jeśli organizujesz letnie przyjęcie w ogrodzie, musisz mieć dużo cienia, aby goście mogli usiąść. Powinieneś także mieć małą lodówkę pełną zimnych napojów do kupienia na imprezie.

Kto powinien przyjść?

Powinieneś zaprosić wszystkich w Twojej okolicy, którzy mogą cieszyć się wspólnym przyjęciem w ogrodzie. Powinieneś także zaprosić znajomych i członków rodziny, którzy mieszkają w pobliżu, a także wszystkich, którzy Twoim zdaniem mogą być zainteresowani uczestnictwem.

Jak możesz promować wydarzenie?

Powinieneś rozpocząć promocję wcześnie, aby ludzie mieli dużo czasu na planowanie swoich harmonogramów. Możesz również wysłać zaproszenia do swoich sąsiadów i przyjaciół, prosząc ich o przyprowadzenie wszystkich członków rodziny, jeśli chcą. Jeśli organizujesz letnie przyjęcie w ogrodzie, możesz umieścić kilka ulotek w lokalnych sklepach lub w bibliotece, aby ludzie mogli zabrać je ze sobą do domu. Będziesz także musiał opublikować datę, godzinę i miejsce wydarzenia, a także co powinien zabrać ze sobą każdy gość. Oczywiście nie należy zapominać o utworzeniu wydarzenia na portalu społecznościowym jak Facebook.

Zobacz więcej na : https://arieswisla.pl/

 

Dodaj komentarz