Samodzielne stworzenie strony hotelu – już możliwe!

Samodzielne stworzenie strony hotelu – już możliwe!

System IdoBooking sprawia, że rezerwacja apartamentów staje się dużo łatwiejsza. Platforma pozwala na utworzenie nowoczesnej strony, którą jest wizytówka. Dzięki niej w jednym miejscu zostaną zgromadzone wszystkie Twoje rezerwacje w jednym miejscu. Co ważne uzyskujesz dostęp do wizytówki bez dodatkowych opłat. Aby wprowadzić stronę hotelu do systemu IdoBooking, nie potrzebujesz sztabu specjalistów. Wszystko możesz wprowadzić samodzielnie na panelu administracyjny, który po zapisaniu automatycznie się zaktualizuje. Dokonywanie rezerwacji apartamentów poprzez stronę stworzoną w IdoBooking jest dużo szybsze i wygodniejsze dla klientów.

Jak usprawnić system rezerwacji w hotelu?

Wizytówki są tworzone w systemie RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu zawsze idealnie dopasowują się do ekranów urządzeń mobilnych. To sprawia, że klient może dokonać rezerwacji apartamentów w dowolnym miejscu. Szablony wykorzystane do tworzenia wizytówek są przejrzyste i intuicyjne, dla Ciebie i dla jej późniejszych odbiorów. Dodatkowo przygotowane zostały różne wersje językowe stron, przez co i klienci zagraniczni mogą swobodnie z nich korzystać. System jest niezwykle inteligentny, dlatego wyszukuje język, w którym ustawiona jest przeglądarka i proponuje jego automatyczną zmianę. Ponadto tworząc wizytówkę, nie musisz przepisywać wszystkich informacji ze strony, system sam je pobierze i będzie aktualizował. Dzięki synchronizacji danych nie oszczędzasz swój czas, bo już nie musisz ich zmieniać w kilku miejscach. Jeśli w swoim obiekcie proponujesz też inne usługi, do Twojej wizytówki zostaną utworzone kolejne podstrony i klienci bezproblemu je odnajdą. Moduł aktualności sprawi, że będziesz mógł szybko informować klientów o wszystkim bez konieczności tworzenia nowych podstron.

Jakie korzyści przyniesie dla klienta i Ciebie?

Rezerwacja apartamentów od tej pory będzie tylko przyjemnością. Twoi goście będą mogli w jednym miejscu zapoznać się z całą Twoją ofertą, a następnie dokonać intuicyjnej i prostej rezerwacji. Strona będzie dla nich przejrzysta, nie będzie od nich wymagała długiego wczytywania się we wszystko, dzięki czemu zaoszczędzą swój czas i będą bardziej zadowoleni. Automatycznie zostanie wyszukany język przez nich używany, co dodatkowo usprawni proces rezerwacji apartamentów. Natomiast ty zyskach nowoczesną i bezpłatną stronę. Która będzie częściej wyszukiwana przez potencjalnych gości oraz zyskasz czas dzięki dokonywaniu szybkich i intuicyjnych zmian. Z Twojego obiektu zaczną korzystać nowi gości, a stali docenią ułatwienie dokonywania rezerwacji.

Dodaj komentarz