3citygruz.pl – pomoc w pracach remontowych i porządkowych

W związku z rosnącą liczbą prac budowlanych i inwestycji, wzrasta także zapotrzebowanie na usługi takie jak wywóz gruzu i innych odpadów. To jednak tylko drobna część zleceń, z którymi wiąże się zakończenie budowy lub remont. Jako właściciel nieruchomości, często jesteś odpowiedzialny także za utrzymanie jej w czystości i porządku, a nawet za przeprowadzenie ewentualnej rozbiórki. Na szczęście, istnieje firma, której możesz zlecić wykonanie wszystkich wymienionych prac. Jest nią 3citygruz.pl.

Co zyskujesz dzięki współpracy z 3citygruz.pl?

Czasami potrzebujesz tylko jednorazowo pozbyć się wielkogabarytowych odpadów. Mogą to być na przykład meble (w momencie wykonywania prac remontowych lub zmiany wystroju w twoim domu). Innym razem na należącym do ciebie terenie budowy pozostanie gruz, który trzeba będzie nie tylko załadować, ale także wywieźć i zutylizować. Możesz wtedy znaleźć firmę, która specjalizuje się tylko w jednym z wymienionych zadań. Wówczas będziesz jednak zmuszony poszukiwać nowych specjalistów za każdy razem, kiedy będziesz potrzebował wykonania usługi wykraczającej poza jej możliwości. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest kontakt z przedstawicielem 3citygruz.pl. Na stronie internetowej firmy możesz zapoznać się z oferowanymi przez nią usługami – a jest ich naprawdę wiele!

  • Wywóz gruzu
  • Wywóz odpadów gabarytowych
  • Prace rozbiórkowe
  • Opróżnianie piwnic
  • Wywóz materiałów izolacyjnych
  • Wywóz pozostałych śmieci

 

Pracownicy 3citygruz.pl nie tylko zabiorą odpady z terenu twojej posesji, ale także zajmą się ich recyklingiem i utylizacją. Jedynym, co musisz zrobić, jest wybranie odpowiedniego numeru telefonu lub wysłanie krótkiego e-maila do przedstawiciela firmy.

Co zrobić, aby realizacja usługi przebiegła sprawnie?

Pracownicy firmy 3citygruz.pl zajmą się niemal wszystkim, abyś ty zaoszczędził jak najwięcej czasu na pracach porządkowych. Po twojej stronie leżą jedynie dwie sprawy organizacyjne: kontakt z firmą i zdobycie pozwolenia na zajęcie pasa ruchu przez kontener w regionalnym zarządzie dróg. Jeśli odpadów jest jednak niewiele, możesz uniknąć nawet drugiego kroku! Dokument nie jest bowiem wymagany, jeżeli kontener zajmuje miejsce przy twoim budynku przez okres wynoszący nie więcej, niż 45 minut. Jeśli w tym czasie uda ci się załadować wszystkie odpady, pracownik natychmiast zabierze je do miejsca utylizacji. I to tyle! Sam widzisz, że zakończenie prac remontowych, budowlanych lub porządkowych z firmą 3citygruz.pl może przebiec naprawdę ekspresowo. Jeśli miejsce, które musisz posprzątać, znajduje się na terenie Trójmiasta lub okolic, nie wahaj się dłużej – skontaktuj się z jej przedstawicielem.

Dodaj komentarz