Wynajem w Łodzi? TO się opłaca

Wynajem w Łodzi? TO się opłaca

Łódź zyskuje na konkurencyjności pod wieloma względami. To teren wielu inwestycji deweloperskich. Komfortowe mieszkania pod wynajem to standard w ofercie firm budujących nowe osiedla i kamienice w tym mieście. Najczęściej są to mieszkania pod wynajem, gdyż jest to obecnie bardzo zyskowna i opłacalna inwestycja na terenie Łodzi.

Posiadanie apartamentu w centrum miasta jest zyskownym przedsięwzięciem. Jest wielu chętnych zainteresowanych wynajęciem pomieszczeń. To wcale nie jest wysoki wydatek.  Wręcz przeciwnie, to obecnie zdecydowana konkurencja dla cen noclegów w hotelach. A jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę fakt, że takie mieszkania mogą być wynajmowane przez duże firmy dla swoich głównych menedżerów, to stanie się jasne, że apartamenty są zdecydowaną konkurencją dla wynajmowania pokoi w motelach czy hotelach. Jest to też nowa forma przyciągania pracowników do koncernów.

Nocleg w apartamencie

Specjaliści z innych miast potrzebują noclegu nie na jeden czy dwa dni, nocleg jest im potrzebny przez cały tydzień lub miesiąc. Wówczas wynajmowanie mieszkań jest zdecydowanie bardziej opłacalne dla firm niż pokoje hotelowe. Ceny apartamentów pod wynajem są w Łodzi dużo bardziej konkurencyjne niż winnych miastach, natomiast same mieszkania wykonane są nowocześnie orazz niezwykłą starannością. Apartamenty w Łodzi są dostępne zarówno na przedmieściach, dzielnicach, jak Widzew czy w śródmieściu, a to dzięki możliwości wstawiania plomb oraz rekonstrukcji starych kamienic.

Część z nich ulega wyburzeniu  i na ich miejscu powstają nowoczesne budynki, część z nich jest po generalnym remoncie adaptowana do współczesnych potrzeb. Mieszkania pod klucz i apartamenty w Łodzi to obecnie konkurencja cenowa dla mieszkań w innych miastach. Nowoczesna Piotrkowska pełna jest sklepów najlepszych marek, a wieczorem miga tysiącem świateł. Pełna infrastruktura miasta zapewnia wygodę i komfort zamieszkania, a otoczenie z okolicznych lasów i rezerwatu leśnego Polesie zapewniają świeże powietrze, oraz tereny rekreacyjne.

Dodaj komentarz