Typy dnia Ekstraklasa

Typy dnia Ekstraklasa

To właśnie rozgrywki Ekstraklasy zaraz po Lidze Mistrzów skupiają największą uwagę miłośników polskiego futbolu oraz zakładów bukmacherskich. Dlaczego tak się dzieje? Są to rozgrywki najwyższej polskiej ligi z najlepszymi drużynami i zawodnikami. Co a tym idzie, żaden prawdziwy fan polskiej piłki nożnej nie może odpuścić sobie takiej przyjemności jaką jest oglądanie ekstraklasy. Jest jednak jeszcze jedna grupa, która oprócz kibiców czeka na mecze. Są to typerzy, którzy widza tu realne szanse na zarobek i spore wygrane u bukmacherów. Chcesz spróbować swoich sił w typowaniu wyników meczów Ekstraklasy? Zastanawiasz się, od czego zacząć?

Ekstraklasa sezon 2020/21

Sezon 2020/21, który rozpoczął się pod koniec sierpnia to wielki powrót do klasycznego wariantu 16 zespołów i systemu dwumeczy. Co więcej, w kolejnym sezonie Ekstraklasy udział weźmie aż 18 najlepszych polskich klubów. W porównaniu do lat poprzednich, tego sezonu rozegranych zostanie tylko 30 kolejek. Oprócz obrońcy tytułu mistrza Polski, kibice mogą podziwiać zmagania takich drużyn jak Jagiellonia Białystok, Wisła Płock, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin czy Lech Poznań. Finał rozgrywek planowany jest na 16 maja 2021 roku. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku zasmakujemy już w pełni rozgrywek przez aktywne uczestnictwo w meczach na stadionach, klubach i barach czy w spotkaniach towarzyskich z rodziną i bliskimi.

Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę

Obstawianie zakładów na piłkę nożną wymaga od gracza posiadania odpowiedniej wiedzy. W przypadku rozgrywek Ekstraklasy kluczową rolę odgrywają aktualne statystki oraz informacje dotyczące formy zespołów, czy ewentualnych kontuzji bądź absencji znaczących zawodników. Ogromny wpływ na wynik meczu ma także pozycja w tabeli oraz miejsce rozgrywania meczu. Nie od dziś wiadomo, że drużyny grające u siebie wypadają znacznie lepiej niż goście. Początkujący gracze powinni również pamiętać o żelaznej zasadzie najlepszych typerów, według której na jednym kuponie nie może znajdować się więcej niż 2-3 zdarzenia. Darmowe i trafne analizy sportowe oraz typy dnia ekstraklasa dostępne są na portalu https://twojtyp.pl/. Zachęcamy do zajrzenia tam po rzetelne analizy i bieżące informacje ze świata sportu. Zainteresowani gracze znajdą tam zarówno pewne typy na zakłady krótkoterminowe, jak i ciekawe propozycje na zakłady długoterminowe z wielu różnych dyscyplin sportowych. Można też analizować typy poszczególnych typerów, sprawdzać ich skuteczność i analizować ich posunięcia, a na tej podstawie próbować własnych sił w typowaniu!

Dodaj komentarz