Podłogi drewniane w praktyce: kiedy na nie postawić?

Drewniane podłogi to coś, co sprawdza się w wielu wnętrzach. Aby Twoje aranżacje były udane, postaw na drewniane podłogi. Gdańsk jest Twoim miejscem zamieszkania? Jeżeli tak, koniecznie sprawdź jakie rozwiązania proponuje marka decolan.pl i zafunduj sobie remont generalny, po którym Twoje mieszkanie będzie wyglądać zupełnie jak nowe.

Chcesz przekonać się jakie modele podłóg są dobrym rozwiązaniem do mieszkania? Wejdź na https://decolan.pl i poznaj pełną ofertę w zakresie usług. Kiedy zdecydowanie warto postawić na drewniane podłogi? Gdynia stanowi miejsce, w którym działa firma Decolan, więc jeżeli to tam jest zlokalizowane Twoje mieszkanie, koniecznie zadzwoń i umów się na spotkanie. Drewniane podłogi to doskonała opcja nie tylko do kuchni, ale również w przypadku salonu. Drewno doskonale wygląda przy modnym stylu skandynawskim, ale również przy estetyce typowej dla loftów, przy stylu vintage, retro, a nawet eleganckim i ludwikowskim. Bardzo ciekawe aranżacje można stworzyć w oparciu o drewno połączone z betonem i cegłami. Chcesz przełamać ciężką stylistykę surowego modernizmu? W takim wypadku również warto postawić na drewniane podłogi. Trójmiasto również znajduje się na liście miejscowości obsługiwanych przez Decolan, więc jeżeli mieszkasz w tych okolicach, najlepiej zadzwoń jeszcze dziś lub obejrzyj w Internecie przykładowe realizacje.

Modne podłogi drewniane – jasne i ciemne

Obecnie bardzo trendowym rozwiązaniem są jasne oraz ciemne podłogi drewniane. Wiele interesujących modeli można znaleźć pod linkiem: https://decolan.pl/podlogi-drewniane,22,pl.html. Współczesne podłogi z drewna występują w naprawdę wielu różnych odsłonach, dlatego dopasowanie ich do ogólnej stylistyki mieszkania nie będzie stanowiło dużego problemu. W modzie są obecnie zarówno ciemne, jak i jasne podłogi, ale ważnym elementem jest ich stylistyka – istotne, aby wszelkie dowody naturalności były widoczne. Co to oznacza w praktyce? Bardzo na czasie będą modele podłóg drewnianych z widocznymi sękami oraz nierównościami w kolorystyce. Tego rodzaju elementy doskonale wpisują się w estetykę typową dla również modnego obecnie stylu etno oraz boho. Urządzanie mieszkania w oparciu o takie aranżacje bez drewnianej podłogi to nie lada nieporozumienie.

Ciemna kontra jasna podłoga w praktyce

Drewniana podłoga w jasnym kolorze dobrze sprawdzi się przy delikatnych pastelowych farbach na ścianach. W praktyce oznacza to, że jasne podłogi będą najczęściej najlepszym rozwiązaniem do pokojów dziecięcych oraz do jasnych salonów czy kuchni. Delikatny kolor drewna w piaskowym albo prawie białym odcieniu dobrze sprawdzi się także w kompozycjach typowych dla retro. Nieco ciemniejsze brązy oraz odcienie wpadające w czerń to doskonałe rozwiązania do nowoczesnych mieszkań, w których aranżacje tworzone są w oparciu o kontrast. Przy wielu stylach optymalną opcją będzie wybór brązu, który stanowi kompromis pomiędzy ciemnym a jasnym drewnem. Podłogi w odcieniach pomarańczy dobrze wyglądają w kuchni oraz w salonie, któremu potrzeba bardziej domowego charakteru.

Dodaj komentarz