Prowadzenie biznesu – domy drewniane to nie tylko zysk

Prowadzenie biznesu – domy drewniane to nie tylko zysk

Mieszkam na wsi od urodzenia. Przyzwyczaiłem się już do tego i bardzo dobrze mi z tym wszystkim. Nie prowadzimy z rodzicami żadnego rolnictwa tylko produkujemy i budujemy domy drewniane. Można u nas zamówić domy całoroczne oraz letniskowe, te drugie sprzedają się znacznie lepiej.

Nie ma się co dziwić bo coraz więcej ludzi kupuje działki poza miastem aby wybudować na nich domek i spędzać tam słonecznie dni lata. Sam jakbym miał się zamienić z kimś na mieszkanie w mieście to nigdy bym się nie zamienił, wolę swoją spokojną wieś. Tak więc jeżeli ktoś z was potrzebuje domy drewniane to zapraszam do nas, wykonamy każdy projekt nawet ten najbardziej wymyślny. Z tego się utrzymujemy dlatego musimy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Bardzo serdecznie zapraszamy.

Prowadzimy również druga małą firmę związaną z budownictwem. A konkretnie chodzi tutaj o osuszanie budynków które zostały zalane podczas powodzi. Niestety nasze rejony są bardzo nawiedzane przez powodzie więc postanowiliśmy pomagać ludziom pokrzywdzonym podczas tego okropnego żywiołu. Za nasze usługi płaci oczywiście państwo które w tej sposób organizuje pomoc dla powodzian, bardzo ładny gest ale niejednokrotnie jest to za mało dla tych biednych ludzi. Tak więc osuszanie budynków to nie tylko zarobek ale również pomoc potrzebującym ludziom. Zawsze trzeba pamiętać, że potrzebującym nie odmawia się pomocy ponieważ kiedyś my sami będziemy pomocy a dobrzy ludzie nam pomogą. Prowadzenie firmy nie musi być nastawione tylko na zyski – możemy znaleźć wielu przyjaciół. Dosłownie możemy zaprzyjaźnić się z naszymi klientami lub możemy znaleźć wielu partnerów biznesowych!

Takie moje przesłanie na koniec tej historyjki.

Dodaj komentarz