Biokominek Kratki pl – kominek ekologiczny na biopaliwo

Biokominek to nie tylko w pełni ekologiczne urządzenie grzewcze, ale także elegancki element wyposażenia wnętrza. Spalane w nim płynne biopaliwo emituje jedynie parę wodną i śladowe ilości dwutlenku węgla. Dzięki temu nie wymaga podłączenia do przewodów kominowych. Kominki od renomowanego polskiego producenta Kratki.pl bio wiszące, narożne, wolnostojące i portalowe o różnej wadze i wielkości z efektownym przeszkleniem lub z niezakłóconą wizją ognia.

Nowoczesne kominki ekologiczne

Kominki ekologiczne to doskonała alternatywa dla tradycyjnych urządzeń grzewczych. Biokominek nie tylko doskonale się prezentuje, ale pozwala podnieść temperaturę w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Jest także prosty w montażu i obsłudze. Wszystkie urządzenia powstają z wysokogatunkowej stali. Posiadają wkład absorbujący zabezpieczający paliwo przed rozlaniem. Są pokryte farbą proszkową odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wysokich temperatur. Nowoczesne kominki ekologiczne – ciepło prosto z natury.

Gdzie można go zamontować?

Możesz go ustawić w każdym pomieszczeniu.

Czy muszę mieć komin i instalatora?

Nie potrzebujesz. Sam ustawiasz i sam montujesz. Wlewasz biopaliwo w pojemnik i odpalasz. Sam regulujesz i wygaszasz płomień. Cieszysz się pięknym widokiem.

Biokominek – do domu, do mieszkania i na balkon

Wzrastająca popularność innowacyjnych biokominków ma związek nie tylko z ponadprzeciętnym komfortem ich użytkowania, ale także z pogłębiającą się świadomością społeczeństwa względem ekologicznych rozwiązań. W tym zakresie powstają więc coraz nowsze i bardziej dopracowane modele przyjazne dla środowiska. Podsumowując, do podstawowych zalet użytkowania biokominka należy:

  • materiał grzewczy w formie ekologicznego biopaliwa,
  • czystość użytkowania związana z brakiem wydzielania się dymu i sadzy w wyniku spalania materiału grzewczego,
  • brak potrzeby architektonicznego przygotowania nieruchomości do montażu kominka,
  • mobilność,
  • możliwość wyboru pomiędzy biokominkiem zewnętrznym a wewnętrznym,
  • wysokie walory wizualne,

Wysokiej jakości urządzenia grzewcze wykorzystujące naturalne paliwo do wnętrz o rozmaitym charakterze. Biokominek portalowy z obudową z forniru do złudzenia przypomina tradycyjny kominek. Szeroki wybór urządzeń mobilnych, które mogą stać się oryginalną ozdobą sypialni, łazienki, gabinetu lub pokoju kąpielowego. Doskonale sprawdzą się także podczas chłodniejszych dni na balkonie, tarasie lub w ogrodzie.

Dodaj komentarz