Umywalka nova top bez barier – absolutny hit 2020

Umywalka nova top bez barier – absolutny hit 2020

Od wielu lat w mediach pojawia się informacja dotycząca tego, że społeczeństwo polskie się starzeje. Jeszcze kilka lat temu był to temat dosyć rzadki, dzisiaj specjaliści biją na alarm, informując o tym, że już niebawem większa część społeczeństwa będzie po sześćdziesiątce. Taki stan rzeczy to wyzwanie dla wielu sfer życia czy branży. Zauważyć można, że na przykład częściej dziś projektuje się łazienki przystosowane dla osób starszych czy niepełnosprawnych, niż takie typowo dla dwojga.

W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć produkty, które powinny znaleźć się w tego typu pomieszczeniach. Czołowi producenci bowiem wprowadzili na rynek specjalne miski WC, baterie czy brodziki, chociaż prawdziwym hitem jest umywalka Nova Top bez barier – chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu? Jeśli tak – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem!

Nova Top bez barier – idealna umywalka do łazienek dla niepełnosprawnych!

Mówiąc o aranżacji łazienki dla osób niepełnosprawnych, trzeba myśleć przede wszystkim o ich bezpieczeństwie tam. Statystycznie rzecz biorąc, to właśnie w łazience dochodzi do najczęstszych wypadków w domu. Śliska podłoga, woda, brak uchwytów, elementy wyposażenia, które nie są stabilne, przyczyniają się do tego, że osoby starsze czy niepełnosprawne, mogą nie czuć się bezpiecznie w swoim własnym domu.

okrągła umywalka

Umywalka jest jednym z ważniejszych elementów łazienkowego wyposażenia, to właśnie przy niej spędza się najwięcej czasu, zarówno rano, jak i wieczorem. Umywalka Nova Top bez barier marki Koło została zaprojektowana w taki sposób, by spełniać najwyższe wymagania. Wydłużony kształt pozwala na podjechanie do niej, także osobom na wózkach inwalidzkich. Nie jest to jednak jedyna zaleta tego modelu!

Umywalka Koło Nova bez barier została wykonana z wysokiej jakości ceramicznego materiału, który odznacza się niezwykłą trwałością, a także i odpornością na uszczerbienia czy zbicie. Istotne jest także to, że ta umywalka dla niepełnosprawnych Nova Top bez barier jest niezwykle łatwa podczas czyszczenia. Powierzchnia jej jest gładka, z tego względu zanieczyszczenia i brud nie wnikają do środka. By wyczyścić umywalkę potrzebna jest tylko miękka szmatka i ciepła woda.

Koło Nova Top bez barier – umywalka funkcjonalna i estetyczna!

Umywalka Nova Top bez barier posiada wbudowany przelew, który jest zabezpieczeniem przed zalaniem. Montowana jest na solidnych śrubach, dzięki czemu jest to produkt, który będzie stabilny. Myśląc o zaletach umywalki Nova Top Koło, należy wspomnieć także o samej estetyce tego modelu. Nie jest to typowy toporny w formie model, które do tej pory były projektowane do wnętrz dla niepełnosprawnych.

Umywalka ta jest estetyczna, nowoczesna i minimalistyczna. Sprawdzi się nie tylko w łazienkach dla seniorów, ale także i wszędzie tam, gdzie istotna jest estetyka. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest także jego cena. Umywalka Nova Top bez barier nie kosztuje dużo, w porównaniu do innych tego typu umywalek.

Dodaj komentarz