Gdzie kupić pompę ciepła w Krakowie?

Gdzie kupić pompę ciepła w Krakowie?

Pompa ciepła to jedno z dostępnych na rynku urządzeń grzewczych, które zyskuje coraz większą popularność. Poniesione początkowo wydatki instalacyjne mogą być dość wysokie, jednak w porównaniu do ogrzewania gazowego dużo niższe będą późniejsze koszty eksploatacji. Przeczytaj, gdzie kupić pompę ciepła w Krakowie.

Działanie pompy ciepła w skrócie

Urządzenie zapewnia nam ogrzewanie pomieszczenia w innowacyjny, ekonomiczny sposób. Nie wytwarza bowiem ciepła samo w sobie, lecz, jak sama nazwa wskazuje, przepompowuje je z powietrza. A dokładniej mówiąc, przenosi powietrze z zewnątrz i przenosi je do wnętrza w postaci ciepła.

Pompa ciepła – zalety

Rosnące rachunki za ogrzewanie odstraszają zarówno posiadaczy budynków mieszkalnych i gospodarstw domowych, jak i inwestorów oraz właścicieli restauracji czy biur. Z tego powodu szukamy sposobów na jak największe oszczędności. Jednym z nich jest montaż pompy ciepła, który można wykonać w domu lub firmie. W jaki sposób skorzystamy na tym nie tylko my sami, ale także nasze portfele? Oto co zyskamy, montując pompę ciepła.

  • Niskie koszty eksploatacji i energooszczędność. Pompa ciepła zużywa 1 kWh energii elektrycznej aby dostarczyć nam 4 kWh ciepła.
  • Jakość. Pompy ciepła pochodzą od takich producentów jak Panasonic czy Mitsubishi.
  • Czas. Sprzęt nie wymaga od nas żadnych dodatkowych czynności, takich jak rozpalenie. Działa samoistnie.
  • Bezpieczeństwo nasze i środowiska naturalnego. Z prostą obsługą wiąże się pozbawienie ryzyka wybuchu czy uwolnienia szkodliwych substancji nie tylko do naszego budynku, ale także do atmosfery.
  • Design. Wygląd pomp jest bardzo prosty, a jednocześnie schludny i nowoczesny, dlatego nie musimy obawiać się o to, jak wpłynie na całość pomieszczenia. A ponieważ pompa nie generuje uwalniania innych substancji, nie potrzebujemy żadnych dodatkowych zbiorników.
  • Uniwersalność. Urządzenie możemy zamontować we własnym domu, firmie czy bloku mieszkalnym.
  • Dofinansowanie. Ze względu na ekologiczne działanie pomp ciepła, możliwe jest uzyskanie dotacji na ich montaż.

Odpowiadamy: gdzie kupić pompę ciepła w Krakowie?

Obecnie na rynku istnieją rzetelne firmy, które zajmują się montażem pomp ciepła. Jedną z nich jest Palmer z siedzibą w Krakowie. Zatrudniono w niej wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne przed, w trakcie oraz po wykonaniu instalacji. Specjaliści doradzą nam, jakie urządzenie wybrać do naszego budynku. Dlatego na pytanie o to, gdzie kupić pompę ciepła w Krakowie, firma Palmer będzie dobrą odpowiedzią.

Dodaj komentarz